Czytelnia

Pięć Rytuałów Tybetańskich

Pięć Rytuałów Tybetańskich
Zestaw prostych ćwiczeń, które pobudzają i wykorzystują energię. Skutkiem ich regularnego wykonywania jest nie tylko większy poziom energii, ale także lepsze samopoczucie, poprawa stanu zdrowotnego czy wzmocnienie ciała.

Ćwiczenia pobudzają ośrodki energetyczne w naszym ciele (czakry) i gruczoły dokrewne, zwiększają poziom sił witalnych w organizmie, a nawet opóźniają procesy starzenia się organizmu. Działają kojąco, wyciszają napięcia i stresy, a także wzmacniają kręgosłup, postawę ciała, pomagają wyciszyć szybki i płytki oddech.

Doskonałe jako element rozgrzewki ciała przed koncertem, wystąpieniem czy długim dniem pracy głosem.

 

 

Artykuł powstał w ramach cyklu "Wiosna w easyvoice”- dzięki współpracy easyvoice.pl z marką Isla wiosna będzie czasem dobrej energii, czerpania z życia, zdrowej krtani i rozwijania swojego głosu. Zapraszamy także na FB i Instagrama, po porcję praktycznej wiedzy, podpowiedzi, motywację i wskazówki do samodzielnej pracy nad głosem. Nie pozwól, by wiosenne utrudnienia odebrały Ci głos.

 

Wiosna w EasyVoice - energia dla głosu

 

Głos i praca nad nim to moja pasja. Zajmuję się emisją i psychologią głosu, terapią zaburzeń głosu oraz prawidłową wymową i doskonaleniem dykcji. Odkrywanie własnego głosu i praca nad nim to fascynująca podróż, do której gorąco zapraszam. Nigdy nie jest za późno.