Wiosna w easyvoice

Jest, wybuchła zielenią, energią i pokryła świat kolorami. Wiosna. Czas przebudzenia, poszukiwania. Ten przepiękny okres w roku karmi nas siłą, motywuje do rozwoju. Sprawia, że ożywają marzenia, wewnętrzne tęsknoty. Pragniemy wycisnąć z życia, ile się da. Dłuższe dni, ciepłe promienie słońca tylko zachęcają by być, żyć bardziej, głębiej doświadczać, mocniej czuć zapach wiosennego wiatru czy skakać w kałużach po pierwszych wiosennych burzach.


Ale wiosna to też czas trudny dla alergików, czas pułapek, które mogą pokrzyżować nam plany, utrudnić mówienie, uniemożliwić śpiewanie, sprawić, że krtań nie będzie w dobrej formie. Nie pozwól odebrać sobie głosu i radości z wiosennych chwil.


Jak sobie pomóc w tym okresie, jak zadbać o dobrą kondycję strun głosowych – będziemy podpowiadać aż do pierwszych letnich dni wraz z wiosennym partnerem easyvoice.pl - marką Isla, która wiosną objęła patronat nad serwisem. Zapraszamy na easyvoice.pl, zaglądajcie też na FB i Instagrama po porcję praktycznej wiedzy, ćwiczenia, wskazówki, dzięki którym zadbacie o swój głos wiosenną porą.