Wakacyjny luz

Trzeci tydzień wakacyjnego luzu – sprawdź, co możesz zrobić

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska

W tym tygodniu przed Tobą tylko jedno tylko zadanie. Z pozoru łatwe, ale jego wykonywanie może przysporzyć Ci trochę trudności. W tym tygodniu, do głębokiego oddechu, dodajemy kolejny element – uśmiech.

Uśmiechamy się do siebie. Uśmiechamy się do innych. By zarażać innych dobrymi emocjami, by poczuć się lepiej i wywołać w organizmie całą lawinę zmian, które rozluźnią nasze ciało. Nie zapominajmy też o tym, że uśmiechanie się to niezła gimnastyka dla mięśni naszej twarzy (a te pomagają nam w emitowaniu dźwięków).

Zatem, najbliższe dni, to czas uśmiechu. Tego najbardziej szczerego, który widać także w radosnych oczach. Uśmiechu nawet w trudnych sytuacjach, w których zazwyczaj do śmiechu nam nie jest.

„Poczucie humoru oswaja to, co niezwykłe i nieprzewidywalne, stając się sposobem na zdystansowanie się do okoliczności, które z pewnego punktu widzenia mogą się nawet wydawać groźne. Śmiejąc się z własnej bezsilności, ze sposobów, w jakie wydarzenia sprzysięgają się, aby nam udowadniać, że nie panujemy nad sytuacją, możemy łatwiej zaakceptować swoje położenie, a nawet cieszyć się nim”. 

M. George

Powodzenia! :)

 

Artykuł powstał w ramach cyklu "Wakacyjny luz w Easyvoice”- dzięki współpracy easyvoice.pl z marką Isla wykorzystamy wakacyjny czas na naukę radzenia sobie ze stresem i pozbywanie się napięć blokujących głos. Zapraszamy także na FB i Instagrama, po porcję praktycznej wiedzy, podpowiedzi, motywację i wskazówki do samodzielnych ćwiczeń. 

 

Wakacyjny luz w   EasyVoice

 

Twój indywidualny plan pracy i program rozwoju głosu

Zobacz