Czytelnia

Pozwól sobie na przerwę

Pozwól sobie na przerwę
By odpocząć i w pełni skorzystać z czasu na relaks, musimy sobie na to pozwolić. Dać sobie pozwolenie na to, by się wyłączyć i dotrzeć do swojej wewnętrznej ciszy.

Nawet krótka pauza, bycie w stanie offline to wielkie wyzwanie w dzisiejszym świecie. Świecie, w którym wszystko pędzi i z minuty na minutę staje się coraz bardziej doskonałe. W świecie, w którym ciągle słyszymy, że musimy być coraz lepsi, coraz bardziej wydajni, dostępni przez całą dobę, by nic nas nie ominęło.

A jeśli znajdujemy czas na odpoczynek – na ile jest on pełny? Na ile wartościowy? Czy sprzyja regeneracji czy męczy? Czy dajemy sobie prawo do tego, by zostać w tyle? Bez lęku, poczucia winy?

 
Tekst powstał w ramach cyklu "Jesienne porady na głosowe sprawy”- dzięki współpracy easyvoice.pl z marką Isla. Więcej porad z tej serii znajdziesz na stronie: easyvoice.pl/czytelnia/jesienne-porady. Zapraszamy :)  

 

Jesienne porady na głosowe sprawy
Głos i praca nad nim to moja pasja. Zajmuję się emisją i psychologią głosu, terapią zaburzeń głosu oraz prawidłową wymową i doskonaleniem dykcji. Odkrywanie własnego głosu i praca nad nim to fascynująca podróż, do której gorąco zapraszam. Nigdy nie jest za późno.