Czytelnia

Pokochaj swój głos

Pokochaj swój głos
Brzmienie naszego głosu to nie tylko efekt anatomii, nawyków, doświadczeń, naszych zdolności czy techniki i ćwiczeń, ale też tego, jak postrzegamy siebie i swój głos. Gdy nie lubimy swojego głosu raczej ograniczamy jego używanie. Napinamy mięśnie chcąc zatrzymać go w ciele, zniekształcamy go jeszcze bardziej. Albo zaczynamy naśladować brzmienie innych, zapominając o tym, że w naszym głosie jest siła, której nie da się podrobić – nasza autentyczność.

Jesienna aura stwarza wiele sytuacji do refleksji – wykorzystaj je, by przyjrzeć się swojemu głosowi i dostrzec w nim to, co najpiękniejsze, w czym można się zakochać.


Tekst powstał w ramach cyklu "Jesienne porady na głosowe sprawy”- dzięki współpracy easyvoice.pl z marką Isla. Więcej porad z tej serii znajdziesz na stronie: easyvoice.pl/czytelnia/jesienne-porady. Zapraszamy :)  

 

Jesienne porady na głosowe sprawy
Głos i praca nad nim to moja pasja. Zajmuję się emisją i psychologią głosu, terapią zaburzeń głosu oraz prawidłową wymową i doskonaleniem dykcji. Odkrywanie własnego głosu i praca nad nim to fascynująca podróż, do której gorąco zapraszam. Nigdy nie jest za późno.