Czytelnia

Rozładuj emocje z oddechem

Rozładuj emocje z oddechem
Czasem gotują się w nas, ale nie pozwalamy sobie na ich ekspresję. Czasem to ryzyko, że emocje zdradzą naszą delikatność i wrażliwość powstrzymuje nas przed odczuwaniem i wyrażaniem. Jednak im dłużej je powstrzymujemy, tym większą cenę przychodzi nam za to zapłacić

Wyrządzamy krzywdę swojej krtani, obciążamy nasze ciała niewidzialnym balastem, niszczymy swoje zdrowie. Wysiłek i napięcie obecne w ciele zniekształcają nasz głos, ograniczają jego możliwości. Pojawia się nienaturalne, obce brzmienie, które fałszuje prawdziwy obraz naszej osoby. Oddychaj, by czuć. Oddychaj, by wyrażać.

 

Tekst powstał w ramach cyklu "Jesienne porady na głosowe sprawy”- dzięki współpracy easyvoice.pl z marką Isla. Więcej porad z tej serii znajdziesz na stronie: easyvoice.pl/czytelnia/jesienne-porady. Zapraszamy :)  

 

Jesienne porady na głosowe sprawy
Głos i praca nad nim to moja pasja. Zajmuję się emisją i psychologią głosu, terapią zaburzeń głosu oraz prawidłową wymową i doskonaleniem dykcji. Odkrywanie własnego głosu i praca nad nim to fascynująca podróż, do której gorąco zapraszam. Nigdy nie jest za późno.