Czytelnia

Łap promienie jesiennego słońca

Łap promienie jesiennego słońca
Gdy jesienne ograniczenie dziennego światła zaczyna nam doskwierać, tracimy humor, dobre samopoczucie. Poziom energii życiowej również spada, chęć do ćwiczeń odchodzi. Korzystajmy z chwil, gdy na niebie pojawia się słońce, by naładować nasze wewnętrzne akumulatory oraz wzmocnić organizm.

Gdy dookoła czają się zarazki – potrzeba nam pogody ducha, świeżego powietrza, dobrego nastroju i witaminy D, by zwyciężać w starciach z wirusami. Każda infekcja to obciążenie dla organizmu i kłopot dla krtani. Te, krótkie nawet chwile, niosą ze sobą tak wiele korzyści, że warto oderwać się od komputera, wstać z kanapy, zrobić przerwę. I wykąpać się w pięknym jesiennym słońcu.

 
Tekst powstał w ramach cyklu "Jesienne porady na głosowe sprawy”- dzięki współpracy easyvoice.pl z marką Isla. Więcej porad z tej serii znajdziesz na stronie: easyvoice.pl/czytelnia/jesienne-porady. Zapraszamy :)  

 

Jesienne porady na głosowe sprawy
Głos i praca nad nim to moja pasja. Zajmuję się emisją i psychologią głosu, terapią zaburzeń głosu oraz prawidłową wymową i doskonaleniem dykcji. Odkrywanie własnego głosu i praca nad nim to fascynująca podróż, do której gorąco zapraszam. Nigdy nie jest za późno.