Czytelnia

Zainwestuj w zdrowie swojej krtani - kup nawilżacz powietrza

Zainwestuj w zdrowie swojej krtani - kup nawilżacz powietrza
Choć dobrej jakości nawilżacz powietrza kosztuje niemało, to warto zaoszczędzić część środków, zrezygnować z kilku przyjemności, by móc wspierać swój głos, zwłaszcza w trudnych momentach, jak np. w sezonie grzewczym, gdy jakość powietrza stanowi poważne zagrożenie dla kondycji głosu, podczas choroby czy nasilenia alergii.

Przy zakupie trzeba zwrócić uwagę na parametry, dodatkowe funkcje czy możliwości np. oczyszczanie powietrza (zwłaszcza alergicy) tak, by odpowiadały naszym potrzebom oraz wymiarom pomieszczenia. Istotny jest również poziom hałasu pracującego nawilżacza – praca czy sen nie będą ani przyjemne ani efektywne, gdy będzie towarzyszył nam szum.

 


Tekst powstał w ramach cyklu "Jesienne porady na głosowe sprawy”- dzięki współpracy easyvoice.pl z marką Isla. Więcej porad z tej serii znajdziesz na stronie: easyvoice.pl/czytelnia/jesienne-porady. Zapraszamy :)  

 

Jesienne porady na głosowe sprawy
Głos i praca nad nim to moja pasja. Zajmuję się emisją i psychologią głosu, terapią zaburzeń głosu oraz prawidłową wymową i doskonaleniem dykcji. Odkrywanie własnego głosu i praca nad nim to fascynująca podróż, do której gorąco zapraszam. Nigdy nie jest za późno.