Czytelnia

Pozostań aktywny fizycznie

Pozostań aktywny fizycznie
Przyroda powoli zasypia, a wraz z tymi zmianami nasze ciało może poczuć większą potrzebę wyciszenia i odpoczynku. Pozwólmy sobie i na to. Nie dajmy się jednak jesiennej aurze, która zachęca do porzucenia aktywności fizycznej – podtrzymujmy poziom energii także poprzez regularny ruch, nawet, jeśli o tej porze roku nie mamy ochoty robić nic.

Stosownie do swoich możliwości pozostańmy aktywni, dzięki czemu nasz nastrój nie podda się tak łatwo jesiennym smutkom, a i organizm będzie mocniejszy w starciu z wirusami.

Mała aktywność fizyczna to zmora naszych czasów, która odbiera nam zdrowie. Narząd głosowy do optymalnego działania, zachowania zdrowia i wytrzymałości - potrzebuje naszej dobrej kondycji fizycznej. Ruch jesienią to też fajna zabawa.

 

Tekst powstał w ramach cyklu "Jesienne porady na głosowe sprawy”- dzięki współpracy easyvoice.pl z marką Isla. Więcej porad z tej serii znajdziesz na stronie: easyvoice.pl/czytelnia/jesienne-porady. Zapraszamy :)  

 

Jesienne porady na głosowe sprawy
Głos i praca nad nim to moja pasja. Zajmuję się emisją i psychologią głosu, terapią zaburzeń głosu oraz prawidłową wymową i doskonaleniem dykcji. Odkrywanie własnego głosu i praca nad nim to fascynująca podróż, do której gorąco zapraszam. Nigdy nie jest za późno.