Czytelnia

Pozwól sobie na momenty szaleństwa

Pozwól sobie na momenty szaleństwa
Kiedy jesteśmy zbiegani, zmęczeni, zestresowani, albo dopada nas jesienny spadek nastroju – włączmy swój wewnętrzny przycisk "stop". Zróbmy coś innego, coś, co uważamy za „szalone”, nietypowe dla nas.

Tańcz i śpiewaj

Gdy do rozluźnionego, poruszającego się w rytm muzyki ciała, dodamy głos, mamy szansę odczuć nie tylko przypływ dobrej energii i sił witalnych. Możemy także usłyszeć dźwięki, których nie wydobędziemy, gdy ciało jest spięte lub zmęczone. Być może pierwszy raz bez problemu wykrzykniemy prosto z trzewi albo usłyszymy głos tak nośny i dźwięczny, o jakim zawsze marzyliśmy. Sprawdź to. Poczuj swój głos w ciele. Jego siłę, która jest w wolności od krytycznych myśli, lęku przed oceną, hamowaniem samego siebie.

 Baw się dobrze :)Tekst powstał w ramach cyklu "Jesienne porady na głosowe sprawy”- dzięki współpracy easyvoice.pl z marką Isla. Więcej porad z tej serii znajdziesz na stronie: easyvoice.pl/czytelnia/jesienne-porady. Zapraszamy :)  

 

Jesienne porady na głosowe sprawy
Głos i praca nad nim to moja pasja. Zajmuję się emisją i psychologią głosu, terapią zaburzeń głosu oraz prawidłową wymową i doskonaleniem dykcji. Odkrywanie własnego głosu i praca nad nim to fascynująca podróż, do której gorąco zapraszam. Nigdy nie jest za późno.