Czytelnia

Czy Twój głos potrzebuje pomocy lekarza?

Czy Twój głos potrzebuje pomocy lekarza?
Często czekamy zbyt długo, odkładamy ważne sprawy na potem. Także w kwestii naszego zdrowia, raczej nie spieszymy się z wizytą u lekarza. Myślimy, że poradzimy sobie sami, przeczekamy, "samo przejdzie". W wielu kwestiach rzeczywiście możemy sobie poradzić z pojawiającymi się trudnościami, ale są także dolegliwości, poprzez które nasze ciało sygnalizuje nam poważniejsze problemy. Sprawdź, czy Twój głos nie potrzebuje porady lekarza.

 

 

Artykuł powstał w ramach cyklu "Głos jesienią" - dzięki współpracy easyvoice.pl z marką Gelovox jesienny czas nie będzie straszny. Marka Gelovox na czas jesieni objęła patronat nad serwisem. Zaglądaj na easyvoice.pl, na naszego fanpage’a na FB, na Instagrama, a znajdziesz tam wiele pomysłów, rad i podpowiedzi, ćwiczenia oraz motywację do tego, by zadbać o głos w tym jesiennym okresie.

EasyVoice w praktyce - sprawdź nasze szkolenia!

Zapraszamy na nasze najbliższe szkolenia EasyVoice w Toruniu

Zobacz informacje o szkoleniach →

Głos i praca nad nim to moja pasja. Zajmuję się emisją i psychologią głosu, terapią zaburzeń głosu oraz prawidłową wymową i doskonaleniem dykcji. Odkrywanie własnego głosu i praca nad nim to fascynująca podróż, do której gorąco zapraszam. Nigdy nie jest za późno.