Czytelnia

Moje dobre nawyki dla głosu

Moje dobre nawyki dla głosu
Nic nie zrobi się samo. To my mamy moc zmiany w naszych rękach. I wcale nie potrzeba wielkich rewolucji, by dbać o głos. Suma małych kroków przyniesie efekty w postaci zdrowej krtani, lepiej brzmiącego głosu, dobrego samopoczucia i większej pewności siebie.

Codzienny pomocnik w postaci motywującej do dbania o głos listy, możecie powiesić w widocznym miejscu, nosić ze sobą, by przypominać sobie o rzeczach ważnych dla krtani oraz stosować jako listę kontrolną i pod koniec dnia sprawdzić, ile dobrego udało Wam się zrobić dla siebie i swojego głosu.

 

 

Wydrukuj listę 

 

Artykuł powstał w ramach cyklu "Głos jesienią" - dzięki współpracy easyvoice.pl z marką Gelovox jesienny czas nie będzie straszny. Marka Gelovox na czas jesieni objęła patronat nad serwisem. Zaglądaj na easyvoice.pl, na naszego fanpage’a na FB, na Instagrama, a znajdziesz tam wiele pomysłów, rad i podpowiedzi, ćwiczenia oraz motywację do tego, by zadbać o głos w tym jesiennym okresie.

EasyVoice w praktyce - sprawdź nasze szkolenia!

Zapraszamy na nasze najbliższe szkolenia EasyVoice w Toruniu

Zobacz informacje o szkoleniach →

Głos i praca nad nim to moja pasja. Zajmuję się emisją i psychologią głosu, terapią zaburzeń głosu oraz prawidłową wymową i doskonaleniem dykcji. Odkrywanie własnego głosu i praca nad nim to fascynująca podróż, do której gorąco zapraszam. Nigdy nie jest za późno.