Czytelnia

Jesienna terapia dźwiękiem

Jesienna terapia dźwiękiem
Na jesienne chandry, słoty i niepogody zastosuj terapię dźwiękiem. Jedna z najstarszych terapii świata. Intuicyjna, naturalna, dostępna bez recepty, dla każdego, w każdym wieku. .

Terapia dźwiękiem rozluźnia ciało, odpręża umysł, poprawia nastrój, koncentrację uwagi, dodaje energii, obniża napięcie i ciśnienie krwi, zwiększa wytrzymałość, siłę, odblokowuje emocje, topi energetyczne blokady w ciele. 

 

Odczuj pozytywny wpływ wibracji dźwięków wzmacniających zdrowie, poprawiających nastrój. Dźwiękowa terapia wzmacnia pewność siebie, daje poczucie mocy, siły, poprawia wygląd.

Dźwięk uwalnia Twój głos i dodaje mu siły. Leczy smutek jak żaden lek z apteki. Nie można jej przedawkować, dlatego stosuj ją tak, często jak się da.

 

Artykuł powstał w ramach cyklu "Głos jesienią" - dzięki współpracy easyvoice.pl z marką Gelovox jesienny czas nie będzie straszny. Marka Gelovox na czas jesieni objęła patronat nad serwisem. Zaglądaj na easyvoice.pl, na naszego fanpage’a na FB, na Instagrama, a znajdziesz tam wiele pomysłów, rad i podpowiedzi, ćwiczenia oraz motywację do tego, by zadbać o głos w tym jesiennym okresie.

EasyVoice w praktyce - sprawdź nasze szkolenia!

Zapraszamy na nasze najbliższe szkolenia EasyVoice w Toruniu

Zobacz informacje o szkoleniach →

Głos i praca nad nim to moja pasja. Zajmuję się emisją i psychologią głosu, terapią zaburzeń głosu oraz prawidłową wymową i doskonaleniem dykcji. Odkrywanie własnego głosu i praca nad nim to fascynująca podróż, do której gorąco zapraszam. Nigdy nie jest za późno.