Czytelnia

Jakim człowiekiem muszę się stać, aby

W tym tygodniu proponuję ćwiczenie, którego autorem jest Anthony Robbins. Celem tego ćwiczenia jest uświadomienie sobie tego, co jest nam potrzebne, by osiągnąć to, do czego dążymy. Mamy różne cele w życiu, a ich realizacja często wymaga od nas zmian.Zadaj sobie na pytanie „Jakim człowiekiem muszę się stać, aby osiągnąć to, czego chcę?” i napisz na nie odpowiedź. Wymień wszystko, cechy charakteru, zdolności, przekonania, umiejętności, które będziesz musiał w sobie wypracować, by zrealizować swoje cele.

Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ  „samo osiąganie celów nigdy nie da nam szczęścia. Najgłębsze i najtrwalsze poczucie spełnienia przyniesie ci to, kim się stajesz, to jak pokonujesz przeszkody utrudniające ci osiągnięcie celu” (A.Robbins, Obudź w sobie olbrzyma)

Głos i praca nad nim to moja pasja. Zajmuję się emisją i psychologią głosu, terapią zaburzeń głosu oraz prawidłową wymową i doskonaleniem dykcji. Odkrywanie własnego głosu i praca nad nim to fascynująca podróż, do której gorąco zapraszam. Nigdy nie jest za późno.