Archiwalne

Co to jest easyvoice?

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska

Serwis easyvoice.pl działa od kwietnia 2006 roku. To jedyne w swoim rodzaju internetowe miejsce dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym, rozwojem warunków głosowych i pracujących głosem. Gromadzi informacje m.in. z zakresu psychologii głosu, jego emisji; budowy i funkcjonowania narządu głosowego, pracy głosem oraz wokalistyki, wystąpień publicznych i relaksacji.

Serwis easyvoice.pl działa od marca/kwietnia 2006 roku. To jedyne w swoim rodzaju internetowe miejsce dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym, rozwojem warunków głosowych i pracujących głosem. Gromadzi informacje m.in. z zakresu psychologii głosu, jego emisji; budowy i funkcjonowania narządu głosowego, pracy głosem oraz wokalistyki, wystąpień publicznych i relaksacji.

Serwis promuje świadome i zdrowe posługiwanie się głosem. Porady, wskazówki i ćwiczenia zawarte w serwisie są na tyle uniwersalne, że mogą skorzystać z nich osoby, których praca w różnym stopniu opiera się na wykorzystaniu możliwości własnego głosu lub jej efekty są uzależnione od zaprezentowania siebie poprzez głos.
Adresatami serwisu są osoby, które w swoim życiu zawodowym wykorzystują głos jako narzędzie pracy i poszukują rad i wskazówek dotyczących sposobu operowania głosem oraz zapobiegania problemom, które wiążą się z wysiłkiem głosowym.
Easyvoice.pl to także serwis skierowany do tych, którzy pragną żyć świadomie oraz mają odrobinę odwagi, by wyruszyć w podróż, jaką jest poznawanie siebie i własnego głosu.

Porady, wskazówki i ćwiczenia zawarte w serwisie są na tyle uniwersalne, że mogą skorzystać z nich osoby, których praca opiera się różnym stopniu na wykorzystaniu możliwości własnego głos lub jej efekty uzależnione są od zaprezentowania siebie poprzez swój głos.

Autorzy serwisu podpowiadają między innymi jak pracować głosem lepiej, wydajniej i bezpieczniej oraz jak radzić sobie, w sytuacjach, gdy głos odmawia posłuszeństwa. Poza tym podkreślają, że warto odkrywać własny potencjał głosowy i rozwijać głosowe możliwości, które często, z różnych przyczyn zostają stłumione. Zachęcają także do aktywnej i samodzielnej pracy nad własnym głosem. Chcą wyposażyć użytkowników serwisu w niezbędne materiały, które pozwolą im rozpoznać własne możliwości oraz wykorzystać głosowy potencjał w życiu osobistym i pracy zawodowej. Przygotowują zestawy ćwiczeń, e-booki oraz kursy mailowe. W niedalekiej przyszłości w  serwisie pojawią się także pliki mp3 oraz materiały video i dvd. Autorzy serwisu są otwarci na potrzeby i zainteresowania użytkowników  i w związku z tym gromadzą w nim treści będące odpowiedzią na skierowane do nich pytania.Propagują również zdrowy styl życia i zachęcają do stosowania różnorodnych metod relaksacji umożliwiających zminimalizowanie stresu w codziennym funkcjonowaniu człowieka.

 

Twój indywidualny plan pracy i program rozwoju głosu

Zobacz