Czytelnia

Ciało jako instrument

Ciało – dużo go lub mało, ważne, by dobrze grało ;) Jeśli je kochamy i akceptujemy, jeśli o nie dbamy   i słuchamy jego podpowiedzi jesteśmy zdrowsi, radośniejszy, silniejszy fizycznie i psychicznie. Taka baza do wydobywania dźwięków – to podstawa. W wakacyjne miesiące zachęcamy do relaksu, aktywności fizycznej i kilku chwil przyjemności dla ciała każdego dnia. Powodzenia.

Ciało – dużo lub mało, ważne, by dobrze grało ;) Jeśli je kochamy i akceptujemy, jeśli o nie dbamy   i słuchamy jego podpowiedzi jesteśmy zdrowsi, radośniejszy, silniejszy fizycznie i psychicznie. Taka baza do wydobywania dźwięków – to podstawa. W wakacyjne miesiące zachęcamy do relaksu, aktywności fizycznej i kilku chwil przyjemności dla ciała każdego dnia. Powodzenia.

Zachęcamy do lektury:

Po co nam ciało? Wydobyć dźwięki całym sobą.
Ciało – to nic, że za dużo lub mało.
By kochało się ciało...

Zapraszamy do ćwiczeń:

Ćwiczenia ciała – trening relaksacyjny

Przypomnij sobie:

Ciało a głos

Postawa ciała a emisja głosu cz.1

Postawa ciała a emisja głosu cz.2

Przypomnij sobie również ćwiczenia postawy ciała

Głos i praca nad nim to moja pasja. Zajmuję się emisją i psychologią głosu, terapią zaburzeń głosu oraz prawidłową wymową i doskonaleniem dykcji. Odkrywanie własnego głosu i praca nad nim to fascynująca podróż, do której gorąco zapraszam. Nigdy nie jest za późno.