Archiwalne

Warsztaty wokalne CVT, Warszawa 30-31.05.09

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska

Serdecznie zapraszam wszystkich entuzjastów śpiewania, profesjonalistów i amatorów na 2-dniowe warsztaty wokalne, prowadzone w oparciu o techniki CVT (Complete Vocal Technique). Jest to kompleksowa metoda, prezentująca całkowicie nowatorskie podejście do emisji głosu.

Warsztaty odbędą się:

30 maja (sobota) w godz. 11:00- 16:00

31 maja (niedziela) w godz. 15:00- 20:00

MIEJSCE: Warszawa, ul. Jagiellońska 71 (naprzeciwko FSO), sala "Północ"

Koszt udziału w warsztatach:150 zł dla osób pracujących indywidualnie na utworze (liczba miejsc do pracy indywidualnej kończy się), 100 zł dla wszystkich pozostałych uczestników.

Dzięki znajomości prostych i czytelnych technik przekonasz się, że śpiewanie naprawdę jest dziecinnie łatwe, a Twój głos uwolni się, ukazując cały swój potencjał!! Serdecznie zapraszam na dziesięć godzin intensywnej pracy, poszukiwań możliwości swojego głosu i wyzwalania indywidualnej ekspresji wokalnej w życzliwej, pełnej akceptacji atmosferze.


Prowadząca:
Katarzyna Idzikowska – wokalistka, trener głosu, tłumacz, z zamiłowania aktorka. Jedyna osoba w Polsce z dyplomem CVT, największego w Europie instytutu wokalnego w Kopenhadze; autorka przekładu książki Catherine Sadolin pt. „Complete Vocal Technique” (w druku).
Przy fortepianie: Robert Osam


Szczegółowe informacje i zapisy:

  • multilengua@gmail.com
  • tel. 0 606 369 366

Wpłaty na konto po potwierdzeniu dostępności miejsc. Termin ostateczny wpłat: 2 tygodnie przed warsztatami; w razie niedokonania wpłaty w powyższym terminie rezerwacje miejsc będą anulowane.

WAŻNE!
Osoby śpiewające podczas warsztatów proszone są o zabranie nut lub podkładu do wykonywanego utworu.

W trakcie trwania warsztatów przewidziana jest krótka przerwa. Z uwagi na to, że w najbliższej okolicy nie ma miejsc na szybki posiłek, warto zabrać ze sobą np. kanapki.

Twój indywidualny plan pracy i program rozwoju głosu

Zobacz