Czytelnia

Kolejna edycja warsztatów SLS w Krakowie,29.05-2.06.2008

Z wielką przyjemnością ogłaszamy pierwsze w tym roku warsztaty SLS w Krakowie. Tym razem pracował będzie z nami ponownie fenomenalny Jeffrey Skouson  (Instructor Master Teacher- IMT) z Las Vegas. Jeffrey będzie uczył w Krakowie od 29 maja do 2 czerwca 2008 r.

BARDZO WAŻNE!!! Od lutego 2008 r. miejsca na wszystkie międzynarodowe warsztaty SLS należy rezerwować i opłacać kartą kredytową poprzez internet. Poniżej zamieszczamy linki na stronę, na której takowej rezerwacji należy dokonać. Tam też znajdą Państwo wszelkie szczegóły dotyczące warsztatów krakowskich: www.regonline.com/sls-krakow

WAŻNE!!! Prosimy o zapamiętanie swojego hasła, o które program Państwa poprosi. W przypadku dokupienia lekcji bądź zajęć należy się logować za pomocą tego samego hasła jako: „the same person”


Wszystkich zainteresowanych prosimy o szybkie decyzje, ponieważ ilość miejsc jest bardzo ograniczona!!!

W celu uzyskania wszelkich dodatkowych informacji prosimy o kontakt z organizatorkami:

  • Sonia Lachowolska: sonia.lachowolska@interia.pl, tel. 606 26 76 34
  • Paulina Kujawska: kujavianka@poczta.onet.pl, tel. 604 918 333


 


 

Głos i praca nad nim to moja pasja. Zajmuję się emisją i psychologią głosu, terapią zaburzeń głosu oraz prawidłową wymową i doskonaleniem dykcji. Odkrywanie własnego głosu i praca nad nim to fascynująca podróż, do której gorąco zapraszam. Nigdy nie jest za późno.