Archiwalne

Joga z Integracją Oddechem - obóz w Tatrach, 1 - 7.08.2007

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska

JOGA Z INTEGRACJĄ ODDECHEM

Wakacje 2007 - obóz w Tatrach Jurgów (koło Zakopanego)

1 - 7.08.2007

Zapraszamy na wyjątkowy obóz, na którym doświadczycie unikalnego spotkania jogi – doskonałej pracy z ciałem i nowego podejścia w rozwoju osobistym – integracji oddechem. Wszystko to w otoczeniu pięknej krystalicznej przyrody Tatr. Zestaw ten daje okazję do aktywnego wakacyjnego wypoczynku, doładowania baterii i harmonijnego rozwoju na wszystkich naszych podstawowych płaszczyznach: fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej. Obie metody kładą nacisk na inne obszary naszej istoty i doskonale sie uzupełniają. Przewidujemy codziennie około 4h zajęć jogi i 4h integracji oddechem oraz wieczorne spotkania, taniec, ogniska, prelekcje i dyskusje, wspólne wycieczki. W planie jest jeden dzień na wycieczkę w góry.

Integracja Oddechem
    IO to proces rozwoju osobistego, który odbywa się poprzez poszerzanie świadomości. Wykorzystujemy wewnętrzny wgląd i świadome połączone oddychanie, co prowadzi do integrowania całego naszego wnętrza. W rezultacie nasz naturalny oddech ulega odblokowaniu, następuje uwolnienie stresu z ciała i psychiki, wzrasta nasza witalność i żywotność. W wyniku praktykowania IO poszerza nam się spojrzenie na życie i świat. Efektem jest też odwaga i siła do dokonywania ważnych życiowych zmian, przekraczania progów niemożności oraz zdolność do skutecznego działania i odnoszenia coraz większych sukcesów w codziennym życiu.
   Osoby praktykujące IO zauważają gruntowny wzrost poczucia własnej wartości i pogłębienie związku z samym sobą. Tym samym wzrasta jakość związków, szczególnie partnerskich i rodzinnych, a także poczucie spełnienia w innych obszarach życia takich jak: praca, pieniądze, zdrowie, kreatywność, poczucie sensu życia, poczucie bycia na swojej ścieżce.

Joga
    Joga Iyengara to oparta na tradycji nowoczesna, pefekcyjnie dopracowana praca z ciałem. Najbardziej znana jest z kładzenia nacisku na poprawne ustawienie kręgosłupa, kości i stawów. Prowadzi do polepszenia równowagi, harmonii w ciele przy najmniejszej pracy mięśni, przy minimalnym wysiłku. Poprawia to krążenie, tworzy wewnętrzną przestrzeń i przywraca zrównoważony przepływ energii przez całe ciało. Otwarcie ciała prowadzi do zdrowia, zgrabnej silnej i elastycznej sylwetki oraz dobrego samopoczucia. Joga rozwija świadomość ciała i zarazem sięga do wszystkich aspektów życia. “Ćwicząc jogę uczymy się jak nie dawać się wyzyskiwać wirusom i bakteriom na planie mikro, ale też politykom, niezbyt przyjacielskim znajomym na poziomie makro.” Leszek Mioduchowski

O Jurgowie:
Leży u podnóża Tatr, nad czystym potokiem – Białką, przy samej granicy ze Słowacją (przejście graniczne). Od Zakopanego oddalony o około 20 km. Miejscowość o historycznym charakterze, której korzenie sięgają XVI wieku. Żywa kultura góralska Spisza, interesujący folklor, gospodarze o otwartych sercach. Dogodny punkt wyjścia do wycieczek w pobliskie góry. Piękna przyroda.
prowadzący:

Prowadzący:
Leszek Mioduchowski i Grzegorz Pawłowski

LESZEK MIODUCHOWSKI
z wykształcenia inżynier elektryk, certyfikowany nauczyciel jogi wg B.K.S.Iyengara (którą praktykuje od 1982r). 4-krotne pobyty w Instytucie Iyengara w Punie w Indiach. Twórca Praktyki Uważnego Jedzenia.

GRZEGORZ PIOTR PAWŁOWSKI

z wykształcenia magister fizyki, Trener i Praktyk Integracji Oddechem (którą praktykuje od 96r), absolwent międzynarodowej szkoły Breath Integration: Inner Adventure Programmes , Coach ICC.

Wartość Inwestycji:
całość: 850zł:(zajęcia: 600, pobyt: 250 - noclegi plus wyżywienie)

Co zapewniamy:
Nocleg w sympatycznym otoczeniu.
Dom nr 31, gospodyni Pani Hanna Chowaniec, tel. (0-18) 20 77 936 ; mamy tam zarezerwowane 20 miejsc;
Osobom, które znają już Jurgów i jadą tam po raz kolejny polecamy osobistą rezerwację kwater, tak jak to czyniły w latach ubiegłych. U Pani Hanny Chowaniec - pokoje 2, 3, 4 osobowe z prysznicami lub łazienka z prysznicem na korytarzu.

Wyżywienie: dwa posiłki dziennie: obiad oraz kolacja; śniadania przygotowujemy we własnym zakresie lub robimy „mały post” rano.

Zaczynamy: 1 sierpnia kolacją, w środę o godz. 18.00, o godz 19 spotkanie powitalne w Sali Zajęciowej w miejscowej Remizie (budynek poczty), kończymy 7 sierpnia obiadem.

Miejsce rezerwuje tylko przedpłata 200zł z podaniem celu wpłaty „Joga z IO” na konto:Leszek Mioduchowski, LublinPKO BP SA Nr 50 1020 5558 1111 1081 5030 0022 wraz ze zgłoszeniem telefonicznym bądź mailowym. Ilość miejsc jest ograniczona i o przyjęciach będzie decydować kolejność zgłoszeń!

Uwaga!
W momencie podjęcia decyzji o uczestnictwie w obozie prosimy o dokonanie przedpłaty oraz o jednoznaczne stwierdzenie, czy osoba będzie korzystać z posiłków oraz noclegu. W przypadku osób, które chcą zamieszkać w miejscu innym niż dom nr 31, prosimy bardzo o sygnalizowanie tego w momencie pierwszego zgłoszenia.

INFORMACJE i ZAPISY:
605 584 298, synergia@inteo.pl, www.inteo.pl
601 295 553, lemiod@poczta.onet.pl, www.mioduchowski.org

Twój indywidualny plan pracy i program rozwoju głosu

Zobacz