Archiwalne

Integracja Oddechem obóz noworoczny nad morzem

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska

  Integracja Oddechem Obfitość i Antykariera -obóz noworoczny nad morzem z kuchnią makrobiotyczną


Gdzie? 

GĄSKI (okolice KOŁOBRZEGU)

Ośrodek MAKARENA, Gąski, ul. Piaskowa 5 (www.makarena.afr.pl )

Pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami.

Kiedy?

28.12.2006-01.01.2007 (5 dni)

 
Prowadzący:

  Grzegorz Pawłowski i Mateusz Wiszniewski

GRZEGORZ PIOTR PAWŁOWSKI

Z wykształcenia magister fizyki,Trener i Praktyk Integracji Oddechem, absolwent międzynarodowej szkoły Breath Integration: INNER ADVENTURE PROGRAMMES, Coach ICC, instruktor hatha jogi

MATEUSZ WISZNIEWSKI

Z wykształcenia dr socjologii, arteterapeuta, nauczyciel KinoMana-hawajskiej pracy z ciałem.Przez wiele lat brał udział w warsztatach Antykariery z Rickiem Jarrow’em. Jest autorem książek: Potęga Wizualizacji, Zrelaksuj się i Żyj Twórczo, Samouzdrawianie i Praca ze Snami, Uzdrawiający Taniec, Huna-Uzdrawiające Medytacje. 

W skład programu wejdą między innymi: 

Integracja Oddechem

Integracja Oddechem jest procesem rozwoju osobistego, który odbywa się poprzez poszerzanie świadomości. W podejściu tym wykorzystujemy wewnętrzny wgląd i świadome połączone oddychanie, co prowadzi do integrowania całego naszego wnętrza. W rezultacie nasz naturalny oddech ulega odblokowaniu, następuje uwolnienie stresu z ciała i psychiki, wzrasta nasza witalność i żywotność.

W wyniku praktykowania IO poszerza nam się spojrzenie na życie i świat. Efektem jest też odwaga i siła do dokonywania ważnych życiowych zmian, przekraczania progów niemożności oraz zdolność do skutecznego działania i odnoszenia coraz większych sukcesów w codziennym życiu.

Osoby praktykujące IO zauważają gruntowny wzrost poczucia własnej wartości i pogłębienie związku z samym sobą. Tym samym wzrasta jakość związków, szczególnie partnerskich i rodzinnych, a także poczucie spełnienia w innych obszarach życia takich jak: praca, pieniądze, zdrowie, kreatywność, poczucie sensu życia, poczucie bycia na swojej ścieżce.

Twórcą Integracji Oddechem jest pochodzący z Nowej Zelandii Colin P. Sisson, autor wielu książek inspirujących do rozwoju wewnętrznego. Rezultatów tego pięknego i twórczego podejścia doświadcza wielu ludzi na całym świecie.

Integracja Oddechem nie opowiada o miłości

Nie opowiada o wolności ani o radości

Lecz daje ich głębsze doświadczanie.

Sztuka Przyjmowania

Czy chciał(a)byś bardziej otworzyć się

na miłość, powodzenie, pieniądze i radość w swoim życiu?

Czy chciał(a)byś, aby bogactwo życia płynęło do ciebie coraz obficiej?

Czy chciał(a)byś uzdrowić swoją samoocenę i połączyć się ze swoją mocą?

Sztuka Przyjmowania to praktyczny warsztat poświęcony zwiększeniu przepływu i doświadczania wszelkiej obfitości w życiu.

Seminarium skupia się na odkrywaniu naszych nieświadomych psychicznych bloków w przyjmowaniu naturalnej pełni życia, na którą zasługuje każdy z nas. Pozwala nam wejść w kontakt z naszymi uczuciami „nie zasługiwania”, pomaga rozpocząć transformację ku otwartości, bezpieczeństwu i miłości. Zarazem "rozciąga nas" łagodnie ku temu, byśmy przyjrzeli się, zbadali i zweryfikowali nasze przekonania i wierzenia, oraz zachowania odziedziczone po naszych rodzicach i społeczeństwie.


Antykariera

Każdy z nas poprzez swoje myśli, uczucia i czyny, świadomie lub nieświadomie tworzy swoją rzeczywistość.

W trakcie warsztatu będziemy rozpoznawać swoje wzorce związane z podejściem do pracy i powodzenia zawodowego oraz finansowego w oparciu o ścieżkę Antykariery stworzoną przez Ricka Jarrowa. W oparciu o model czakr (energetycznych centrów w ciele człowieka) będziemy poznawać i wkraczać na kolejne stopnie ułatwiające kreowanie pracy w zgodzie ze swoim sercem i powołaniem: poczucie bezpieczeństwa i obfitości, odkrywanie własnej pasji, uświadamianie sobie podświadomych wzorców działania, wyzwalanie mocy osobistej i rozwijanie koncentracji, budowanie relacji wygrana-wygrana, praca z poziomu serca, odnajdywanie twórczych rozwiązań i duchowego wsparcia, świadome kreowanie obfitości poprzez pracę z nadświadomością.

W trakcie całego warsztatu praca odbywa się w formie poufnych procesów z samym sobą i w parach oraz w grupach, w formie ćwiczeń, medytacji, kreatywnych wizualizacji i świadomego oddychania, pomagać nam będą też terapie ekspresywne: taniec, rysunki, praca z głosem i kreatywne pisanie, jak i metody Huny.

ponadto:

  • WIECZONE ZABAWY
  • PYSZNA KUCHNIA MAKROBIOTYCZNA, gdzie gotować dla nas będzie dwoje wspaniałych kucharzy,
  • wykłady o makrobiotyce, zdrowym i świadomym odżywianiu się

oraz:

Zabawa Sylwestrowa z bogatymi atrakcjami do białego rana.

Wartość Inwestycji :

890PLN dla osób które zapiszą się do 10.12.06, po tym terminie cena będzie wynosić 990zł

(udział w zajęciach, zakwaterowanie-noclegi w pokojach, wyżywienie: 3 posiłki dziennie + SYLWESTER).

Można przyjechać z osobami towarzyszącymi, rodzinami (wtedy te osoby uiszczają tylko opłatę za pobyt)

Istnieje możliwość udziału w samym Sylwestrze. Koszt 180PLN (pobyt z noclegiem, wyżywienie, zabawa)

INFORMACJE i ZAPISY:

www.inteo.pl

tel. 081 74 22 616, 605 584 298,

email: synergia@inteo.pl


Twój indywidualny plan pracy i program rozwoju głosu

Zobacz