Czytelnia

II LUBELSKIE WARSZTATY SPEECH-LEVEL SINGING 24-26 PAŹDZIERNIKA 2006

Kuba Pałys zaprasza na

II  LUBELSKIE WARSZTATY SPEECH-LEVEL SINGING
24-26 PAŹDZIERNIKA 2006

DLA KOGO?
Warsztaty skierowane są do:

-wokalistów każdego stylu: od klasyki przez jazz, pop aż do hard rocka, -nauczycieli śpiewu, -aktorów, -ludzi pracujących głosem, pragnących poszerzyć swoją technikę i poprawić warunki głosowe.

KTO? 

Warsztaty poprowadzi ponownie Sonia Lachowolska, nauczyciel jogi wykorzystujący techniki jogiczne do pracy z wokalistami i aktorami, wokalistka, pierwsza polska nauczycielka tej metody.

W warsztatach SPEECH LEVEL SINGING, organizowanych w Polsce od ponad trzech lat, wzięło udział wielu wokalistów, aktorów i nauczycieli śpiewu, którzy obecnie propagują ideę zdrowego śpiewania, przyczyniając się do podnoszenia kultury wokalnej w swoich środowiskach.

Pod tym adresem znajdziecie Państwo relację z pierwszych w Polsce warsztatów SLS:
http://www.fusion.pl/jams/index.php?jam_id=vocale&t=wynik

W tej edycji warsztatów pragnę zaproponować Państwu, obok lekcji indywidualnych, następujący warsztat zbiorowy:

1.Master Class - wstęp do SLS – niezbędny dla osób mających po raz pierwszy kontakt z tą metodą, ale także ciekawy dla wszystkich zainteresowanych.
2.Application to the Song - gdzie będzie można wypróbować działanie metody na utworach i połączyć poprawną technikę z właściwą interpretacją. Czytelne instrukcje i ograniczona liczba uczestników pozwolą na pracę z najbardziej skomplikowanymi utworami. Istnieje możliwość obserwowania tego warsztatu bez czynnego udziału.

CENY:
Master Class – 50 zł
Application to the Song – 50 zł
Obserwacja Application to the Song – 25 zł
Godzinna lekcja indywidualna – 100 zł 
(istnieje możliwość odbycia półgodzinnej lekcji indywidualnej w cenie 50 zł)

BARDZO WAŻNE
: mając na uwadze krótki czas, jaki pozostał do warsztatów oraz duże nimi zainteresowanie, proszę uprzejmie o dokonywanie płatności do trzech dni roboczych po dokonaniu rezerwacji. Lekcje są zarezerwowane TYLKO wtedy, gdy opłata dotrze na konto o numerze zamieszczonym poniżej. Odwołania lekcji i wycofania wpłaty można dokonać tylko do 20 października.Proszę o szybką rezerwację z podaniem godziny w przypadku lekcji indywidualnych. Rezerwacje dokonywane są w kolejności zgłoszeń i wpłat.

WSZELKIE INFORMACJE I ZAPISY:

Kuba Pałys – organizator
Tel. 0609-093-045
e-mail: kubapalys@yahoo.com 

 
Nazwa konta:
Jakub Pałys
Terpentyna 182A/2
23-251 Dzierzkowice
nr konta w Inteligo: 5010 2055 5811 1115 5402 0000 38
(w tytule przelewu proszę o wpisanie nazwiska osoby biorącej udział w warsztatach + SLS)

Głos i praca nad nim to moja pasja. Zajmuję się emisją i psychologią głosu, terapią zaburzeń głosu oraz prawidłową wymową i doskonaleniem dykcji. Odkrywanie własnego głosu i praca nad nim to fascynująca podróż, do której gorąco zapraszam. Nigdy nie jest za późno.