Archiwalne

Kilka słów specjalnie do Was

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska

Od chwili, kiedy ruszyliśmy z serwisem dostaję od Was wiele miłych słów, które utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto było pokonać pojawiające się przeszkody i warto było włożyć tyle wysiłku, by jednak spróbować. Nie ukrywam, że trochę się bałam czy się uda... 

Od chwili, kiedy ruszyliśmy z serwisem dostaję od Was wiele miłych słów, które utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto było pokonać pojawiające się przeszkody i warto było włożyć tyle wysiłku, by jednak spróbować. Nie ukrywam, że trochę się bałam czy się uda... Udało się i cieszę się, że dziś mogę to Wam powiedzieć. Dziękuję Wam serdecznie za wszelkie dobre słowa i refleksje oraz pytania, którymi się ze mną dzielicie. Są one dla mnie wielką radością i stanowią dla mnie ogromne wyzwanie.

Być może jest to dobra okazja do tego, żeby zachęcić Was do zrobienia czegoś, o czym marzycie, o czym mniej lub bardziej natrętnie myślicie, co jest Waszym celem, a jednak z jakiś powodów boicie się wykonać ten pierwszy najważniejszy krok. Pamiętajcie, że „Jeżeli czegoś szczerze pragniemy, to cały wszechświat potajemnie pomaga nam w osiągnięciu celu” (P. Coelho, Alechemik).

Image 

  

Twój indywidualny plan pracy i program rozwoju głosu

Zobacz