Afirmacje dla głosu

Dbam o swoje zdrowie ponieważ kocham siebie

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska

Sylwia Prusakiewicz-Kucharska

Kochanie siebie sprawia, że jesteśmy zdrowsi, silniejsi. Nie jest to cudowna tabletka, czarodziejska różdżka. To ogrom energii, która napędza nas do tego, by dać sobie to, co najlepsze dla nas. Bez poczucia winy. Troska o swoje zdrowie staje się czymś naturalnym. Jest przedłużeniem, wyrazem tej miłości. Pozwala nam słuchać siebie, bo jesteśmy ważni dla siebie. Reagować na to, czego potrzebujemy, bo mamy do tego prawo. O wiele trudniej wyrządzać sobie świadomie krzywdę, gdy kochamy siebie. Dla kogoś kogo kochamy, chcemy jak najlepiej. Chcemy o niego dbać, sprawiać mu przyjemność, zapewniać o swojej miłości.

Pozwól się sobie kochać.

Jak możesz kochać siebie?

Dbanie o siebie, swoje zdrowie to także troska o swój głos. Ponieważ ten niezwykły instrument jest wrażliwy na wszystko, co nas dotyczy, dbamy o całych siebie, o każdy element układanki.

Przypominaj sobie o tym. Twórz i wzmacniaj pozytywne przekonania dotyczące zdrowia. Twój głos potrzebuje silnego i zdrowego ciała, by mógł pokazać, na co go stać i pracować bez większych problemów także podczas okresów sezonowych infekcji.

Twój indywidualny plan pracy i program rozwoju głosu

Zobacz