12 DOBRYCH NAWYKÓW W JEDEN ROK (AKCJA 2020)

To miejsce, w którym znajdziesz wszystko na temat naszej akcji, która trwa od stycznia do grudnia 2020 roku.

#12dobrychnawyków

Każdego miesiąca stawiamy sobie jedno wyzwanie, którego celem jest wypracowanie nawyku dobrego dla krtani. Większość z nawyków, które będziemy chcieli wypracować nie tylko wzmacniają głos, dbają o jego zdrowie, kondycję i siłę, ale także całościowo wpływają na nasz organizm i samopoczucie.

Dlaczego nawyki? Bo to, co powtarzamy codziennie tworzy nasze życie. To, jak traktujemy siebie i swój głos – buduje jego brzmienie. To, jak się o niego troszczymy – decyduje o jego zdrowiu i sile.

Motywacja do pracy nad sobą raz i dbania o głos jest większa, raz mniejsza. Łatwo rezygnujemy przy najmniejszych trudnościach. Choć wypracowanie nawyków stanowi rodzaj wysiłku, wyzwania, trudności do pokonania, to jest to najlepsza inwestycja w siebie. Małe codzienne kroki, powtarzane codziennie, w perspektywie czasu tworzą wiekie zmiany w naszym życiu. Samodyscyplina przybliża nas do celu. To jest nasz plan na 2020 rok.

W ramach każdego wyzwania pojawiać się będą zadania. Otrzymasz też niespodzianki w postaci różnych materiałów mających pomóc w wypracowaniu tych zdrowych nawyków. W miarę możliwości będę Ci towarzyszyć na Facebooku i Instagramie, by wspierać Cię w tych chwilach, gdy nie będzie się chciało, gdy motywacja odejdzie.