...

Odkrywanie pasji życia wg NLP S. Andereas, Ch. Faulkner

Jeśli jeszcze nie wiesz co jest pasją Twojego życia, poświęć kilka chwil na to, by ją odnaleźć. Żyjąc z pasją jesteśmy bardziej radośni, możemy się rozwijać i realizować.

Poznaj swoja pasję, odpowiedz sobie na pytanie „Co kochasz robić na tyle mocno, by za to płacić?
Pomyśl o tym, co Cię ekscytuj, co przyciąga Twoje zainteresowanie.
Spisz najprzyjemniejsze wydarzenia jakie miały miejsce w Twoim życiu. Zapytaj siebie „gdybym miał dziesięć milionów dolarów, za możliwość robienia czego na pewno bym zapłacił?”
Skoncentruj się na tych osobach, bohaterach, ludziach, których podziwiasz, którymi chciałbyś się stać, na których się wzorujesz – przyglądaj się im, przysłuchuj się. Zwróć uwagę, być może mają oni podobne zainteresowania, pragnienia i cele. W wyobraźni przyjrzyj się im, poczuj emocje, podekscytowanie.
Powtarzaj tę czynność rano i wieczorem, aż będziesz przekonany, że wiesz, co cię pasjonuje; stwierdzisz, że masz kolekcję obrazów tego, co cię pociąga i pasjonuje.

Podziel się

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny.

Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.

A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia