...

Jakim człowiekiem muszę się stać, aby

W tym tygodniu proponuję ćwiczenie, którego autorem jest Anthony Robbins. Celem tego ćwiczenia jest uświadomienie sobie tego, co jest nam potrzebne, by osiągnąć to, do czego dążymy. Mamy różne cele w życiu, a ich realizacja często wymaga od nas zmian.

Zadaj sobie na pytanie „Jakim człowiekiem muszę się stać, aby osiągnąć to, czego chcę?” i napisz na nie odpowiedź. Wymień wszystko, cechy charakteru, zdolności, przekonania, umiejętności, które będziesz musiał w sobie wypracować, by zrealizować swoje cele.

Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ  „samo osiąganie celów nigdy nie da nam szczęścia. Najgłębsze i najtrwalsze poczucie spełnienia przyniesie ci to, kim się stajesz, to jak pokonujesz przeszkody utrudniające ci osiągnięcie celu” (A.Robbins, Obudź w sobie olbrzyma)

Podziel się
Zajęcia indywidualne w Toruniu - emisja głosu

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny.

Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.

A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia