...

Kilka słów specjalnie do Was

Od chwili, kiedy ruszyliśmy z serwisem dostaję od Was wiele miłych słów, które utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto było pokonać pojawiające się przeszkody i warto było włożyć tyle wysiłku, by jednak spróbować. Nie ukrywam, że trochę się bałam czy się uda... 

Od chwili, kiedy ruszyliśmy z serwisem dostaję od Was wiele miłych słów, które utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto było pokonać pojawiające się przeszkody i warto było włożyć tyle wysiłku, by jednak spróbować. Nie ukrywam, że trochę się bałam czy się uda… Udało się i cieszę się, że dziś mogę to Wam powiedzieć. Dziękuję Wam serdecznie za wszelkie dobre słowa i refleksje oraz pytania, którymi się ze mną dzielicie. Są one dla mnie wielką radością i stanowią dla mnie ogromne wyzwanie.

Być może jest to dobra okazja do tego, żeby zachęcić Was do zrobienia czegoś, o czym marzycie, o czym mniej lub bardziej natrętnie myślicie, co jest Waszym celem, a jednak z jakiś powodów boicie się wykonać ten pierwszy najważniejszy krok. Pamiętajcie, że „Jeżeli czegoś szczerze pragniemy, to cały wszechświat potajemnie pomaga nam w osiągnięciu celu” (P. Coelho, Alechemik).

Image 

  

Podziel się
Zajęcia indywidualne w Toruniu - emisja głosu

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny.

Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.

A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia