...

Co to jest easyvoice.pl?

Easyvoice - co to takiego?

To serwis internetowy, który działa od marca/kwietnia 2006 roku. To jedyne w swoim rodzaju internetowe miejsce dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym, rozwojem warunków głosowych i pracujących głosem. Gromadzi informacje m.in. z zakresu psychologii głosu, jego emisji; budowy i funkcjonowania narządu głosowego, pracy głosem oraz wokalistyki, wystąpień publicznych i relaksacji.

Serwis promuje świadome i zdrowe posługiwanie się głosem. Porady, wskazówki i ćwiczenia zawarte w serwisie są na tyle uniwersalne, że mogą skorzystać z nich osoby, których praca w różnym stopniu opiera się na wykorzystaniu możliwości własnego głosu lub jej efekty są uzależnione od zaprezentowania siebie poprzez głos.
Adresatami serwisu są osoby, które w swoim życiu zawodowym wykorzystują głos jako narzędzie pracy i poszukują rad i wskazówek dotyczących sposobu operowania głosem oraz zapobiegania problemom, które wiążą się z wysiłkiem głosowym.
Easyvoice.pl to także serwis skierowany do tych, którzy pragną żyć świadomie oraz mają odrobinę odwagi, by wyruszyć w podróż, jaką jest poznawanie siebie i własnego głosu.

Podziel się
Zajęcia indywidualne w Toruniu - emisja głosu

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny.

Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.

A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia