...

Każdy dzień – to dobry dzień

Pozytywne afirmacje i duża dawka dobrej energii dla tych, którzy potrzebują wzmocnienia – na dzień dobry. Bo każdy dzień to dobry dzień.

 

Jeśli trudno Ci to dostrzec, przez najbliższe kilka dni zapisuj na kartce podzielonej na dwie części – co dobrego się w nim zdarzyło i to, co było smutne, przykre, niedobre w Twojej ocenie.

Gdy dzień się skończy – popatrz na kartkę. Ile dobrego się w nim wydarzyło? Za co możesz czuć wdzięczność? Co jutro możesz zrobić lepiej?

 

Artykuł powstał w ramach cyklu “Wiosna w easyvoice”- dzięki współpracy easyvoice.pl z marką Isla wiosna będzie czasem dobrej energii, czerpania z życia, zdrowej krtani i rozwijania swojego głosu. Zapraszamy także na FB i Instagrama, po porcję praktycznej wiedzy, podpowiedzi, motywację i wskazówki do samodzielnej pracy nad głosem. Nie pozwól, by wiosenne utrudnienia odebrały Ci głos.

 

Wiosna w EasyVoice - energia dla głosu

 

Podziel się

ZAPRASZAMY NA NASZE WARSZTATY
Emisja głosu dla pracujących głosem
4 lutego (sobota) 2022r., TORUŃ
Promocyjna cena tylko do końca roku. 

Zajęcia indywidualne w Toruniu - emisja głosu

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny.

Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.

A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia