...

Twoja osobista lista utworów ratunkowych

Dołącz do wakacyjnej zabawy – śpiewaj z nami i wykorzystaj muzykę jako darmowy środek terapeutyczny. Przygotuj swoją listę utworów ratunkowych. Wydrukuj naszą listę lub wykorzystaj ulubione aplikacje muzyczne.

Podczas tworzenia listy poznawaj inne gatunki muzyczne. Z ciekawości posłuchaj utworów z gatunków, których na co dzień nie słuchasz, które być może nie są w obszarze Twojego zainteresowania. Przygotuj się na nowe doznania, doświadczenia. Może nowe dźwięki skradną Twoje serce?

Jeśli jakieś utwory nie budzą Twojej sympatii, drażnią, odrzucają – pomyśl dlaczego tak się dzieje.

Zauważ, jakich utworów słuchasz, jakie piosenki śpiewasz gdy jesteś smutny, a jakie kiedy jesteś w dobrym nastroju.

Zaobserwuj, jakie utwory są zastrzykiem pozytywnej energii, jakie pozwalają pozbyć się napięcia i sprawdzają się w stresujących sytuacjach. Miej je przy sobie (choćby w telefonie, zawsze możesz po nie sięgnąć).

Zrób swoją osobistą listę utworów ratunkowych. Użyj jej, gdy zajedzie potrzeba.

Słuchaj, śpiewaj, tańcz. Daj się ponieść dźwiękom. I odczuj, jak bardzo muzyka wpływa na nasze życie.

Wydrukuj pomocną listę.

 

Artykuł powstał w ramach cyklu “Wakacyjny luz w Easyvoice”- dzięki współpracy easyvoice.pl z marką Isla wykorzystamy wakacyjny czas na naukę radzenia sobie ze stresem i pozbywanie się napięć blokujących głos. Zapraszamy także na FB i Instagrama, po porcję praktycznej wiedzy, podpowiedzi, motywację i wskazówki do samodzielnych ćwiczeń. 

 

Wakacyjny luz w   EasyVoice

 

Podziel się
Zajęcia indywidualne w Toruniu - emisja głosu

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny.

Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.

A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia