...

Dobroczynne wyciszenie, czyli medytujemy – szósty tydzień wakacyjnego luzu

W tym tygodniu zapraszamy do podjęcia wspólnego wyzwania – medytacji. Wyłączenia się na chwilę i odczucia, jak krótkie „przerywniki” w naszej codziennej rutynie potrafią zmienić nasze spostrzeganie, uczą dystansu do życia i mogą poprawić nasze zdrowie.

Dorota Mrówka, autorka książki „Odczarować medytację” pisze, że „jest to jedno z najlepszych i najbezpieczniejszych narzędzi służących do pracy nad sobą, nad swoim życiem, nad swoją duchowością, świadomością i ogólnie pojętym szczęściem. Co więcej, jest dostępna dla każdego, bez względu na światopogląd, zasobność portfela, wykształcenie, wiek i status społeczny. Dzięki medytacji jesteśmy zdrowsi (co potwierdzają ostatnie badania naukowe), spokojniejsi, lepiej radzimy sobie z emocjami, stresem i obowiązkami dnia codziennego, stajemy się bardziej tolerancyjni i mniej egocentryczni. Jesteśmy po prostu lepszymi ludźmi, a dzięki temu świat wokół nas także staje się nieco lepszym miejscem do życia”.

Nie bez znaczenia jest także to, że medytację możemy łatwo „wpisać” w plan dnia. Dlatego zachęcamy do medytacji w codzienności, pozbawionej religijnego aspektu.

Przekonaj się, że medytacja to tu i teraz, bycie obecnym w chwili, która trwa.

Artykuł powstał w ramach cyklu “Wakacyjny luz w Easyvoice”- dzięki współpracy easyvoice.pl z marką Isla wykorzystamy wakacyjny czas na naukę radzenia sobie ze stresem i pozbywanie się napięć blokujących głos. Zapraszamy także na FB i Instagrama, po porcję praktycznej wiedzy, podpowiedzi, motywację i wskazówki do samodzielnych ćwiczeń. 

 

Wakacyjny luz w   EasyVoice

 

Podziel się
Zajęcia indywidualne w Toruniu - emisja głosu

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny.

Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.

A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia