...

Nawyk 2 – śpię regularnie – podsumowanie

Krótkie podsumowanie drugiego miesiąca naszej akcji #12dobrychnawyków dla głosu

Pierwszy i drugi nawyk łączącą sie ze sobą. Kiedy dbamy o aktywność fizyczną, nasze zachowanie wpływa także na to, że lepiej śpimy. Gdy lepiej śpimy, nie tylko lepiej brzmimy, ale również mamy więcej ochoty na aktywność fizyczyną. Zdrowy styl życia wydaje się trudny do wprowadzenia dopóki nie spóbujemy. Poszczególne jego elementy są ze sobą połączone i oddziałują na siebie.

Kto spał więcej? Komu udało się dostroić do swojego naturalnego rytmu? Komu sie nie udało? Jeśli nie teraz, to szukacje własnych rozwiązań, własnej drogi. Każdy dzień to dobry dzień, by zacząć zdrowiej żyć i w konsekwencji lepiej brzmieć.

 

 

Podziel się
Zajęcia indywidualne w Toruniu - emisja głosu

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny.

Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.

A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia