...

Dbaj o głos przez cały rok

Twój głos jest ważny, ma moc wyrażania, perswazji, tworzenia. Przekazuje myśli, emocje, odczucia. Maluje obrazy, dotyka, buduje relacje. Jest silny i potrzebuje Twojego wsparcia, codziennej opieki, małych rzeczy, zdrowych nawyków. Twoje małe działanie każdego dnia może całkowicie odmienić jego brzmienie, formę i zapewnić Ci świetną wokalną kondycję.

Bywa bowiem kruchy, delikatny.
W obliczu stresu poddaje się presji.
Gdy choruje i słabnie – wymaga więcej uwagi. Daje Ci sygnał – „coś robisz źle”.
Jednak za troskę potrafi odwdzięczyć się najpiękniejszym brzmieniem i brakiem problemów. Staje się najlepszym przyjacielem i niezawodnym narzędziem pracy.
Jego zdrowie, moc i rozwój są w Twoich rękach.
Niech tych 12 dobrych nawyków towarzyszy Ci przez kolejny rok.

One łączą się ze sobą, więc nie musisz rozpisywać kolejnych 12 punktów na swojej liście zadań każdego dnia. Nie odpuszczaj. Twój głos jest ważny. Ty też bądź dla siebie ważny/ważna. Zaopiekuj się sobą, a Twój głos tylko na tym zyska.
Dbaj o swój głos i przekonaj się, co się stanie.
Ja już wiem i polecam Ci to z całego serca. To nie jest takie trudne jak się wydaje.

Podziel się
Zajęcia indywidualne w Toruniu - emisja głosu

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny.

Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.

A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia