...

Ćwicz z naszą rozgrzewką głosu

To jedna z możliwości. W tym miesiącu swoje działania w kierunku wypracowania nowego, zdrowego dla głosu, nawyku możecie wspierać korzystaniem z naszej darmowej aplikacji, którą być może zdążyliście już pobrać. Pytanie brzmi, czy z niej korzystacie? Czy korzystacie z ćwiczeń, które poznaliście gdzieś, kiedyś, z materiałów, które znacie z lekcji śpiewu czy wymowy?

Możemy mieć cały zestaw niezbędnych narzędzi (ćwiczeń, aplikacji, książek, nagrań etc.) zapisanych w telefonie czy na dysku komputera – jednak dopóki nie zaczniemy z nich korzystać, nie zobaczymy zmian zachodzących w naszym życiu i głosie.

Niepozorne ćwiczenia, krótkie, o małej intensywności są nam potrzebne do tego, by obudzić ciało i umysł, nawet jeśli nasza praca głosem wypada w środku dnia. Stanowią przygotowanie do większego wysiłku i pozwalają nam stworzyć jak najlepsze wewnętrzne warunki do wydobywania dźwięków.
Małe rzeczy są ważne, także w pracy głosem, gdzie jakość i styl naszego życia mocno wpływa na to, jaką siłę i barwę ma głos. Ten jeden element pomaga również zapobiegać głosowym kontuzjom i urazom, które wymagają dłuższej rehabilitacji.
Dzięki codziennej rozgrzewce przypominamy sobie, jak brzmieć najlepiej i mamy szansę wyeliminować większość nieprawidłowości, które stają na drodze naszych najpiękniejszych dźwięków.

To, że robi się choć trochę każdego dnia ma większą wartość niż to, że robi się dużo jednego dnia, a kiedy indziej nic. O ile „większą” wartość? O niebo większą wartość, ponieważ to, że robi się choć trochę każdego dnia, wystarcza, aby położyć fundamenty pod przyzwyczajenia na całe życie (…)
S. Guise

Darmową aplikację ROZGRZEWKA GŁOSU – znajdziesz TU -> 

Podziel się

Zapraszam do współpracy

Jeśli pracujesz głosem – możesz to robić bez wysiłku i zmęczenia, bez odczuwania „bólu mówienia”. Nauczę Cię, jak prawidłowo emitować głos, by był zawsze zdrowy, silny i piękny.

Jeśli śpiewasz – podczas zajęć przekonasz się, że Twój głos płynie swobodnie, a każdy, nawet trudny tekst w j. polskim przestanie być przeszkodą.

A może po prostu chcesz polubić i lepiej poznać swój głos albo przestać bać się publicznych wystąpień – w tym również Ci pomogę.

Szkolenia i zajęcia indywidualne

Moje socialmedia