...

Zasługuję na piękne i zdrowe brzmienie mojego głosu

Być może uważasz, że nie zasługujesz, by Twój głos był zdrowy. Może wmówiono Ci, że jest słaby, zbyt delikatny, by spełniać Twoje marzenia. Może przez większość swojego życia uważasz, że silny, zdrowy i piękny głos nie jest dla Ciebie.

Może nosisz w sobie przekonanie, że ktoś inny bardziej niż Ty zasługuje na sukces, powodzenie i piękne brzmienie. Może między słowami zapisano w Twojej głowie te krzywdzące słowa. Może nawet ich sobie nie uświadamiasz, ale podejmowane przez Ciebie decyzje są ich odbiciem. Może w Twoich dźwiękach słychać lęk, poczucie bycia tym, kto nie zasługuje.

A gdyby tak sięgnąć po to, do czego masz prawo? Co by się stało, gdyby okazało się, że tak jak inni: możesz, zasługujesz i masz prawo do tego, by Twój głos był zdrowy, silny i swoim brzmieniem wyrażał całe Twoje piękno? Sprawdź to.

Nie rezygnuj z planów i marzeń. Przestań odmawiać sobie tego, co naturalne i dane każdemu człowiekowi. Zacznij wspierać siebie i swój głos nowym przekonaniem.

Zastanów się:

Kto Ci odebrał to prawo? Kiedy i dlaczego w Twojej głowie pojawiło się takie przekonanie? Czy jest prawdziwe? Jakie inne prawdziwe, pozytywne przekonanie może je zastąpić?

Zasiej ziarenko w swojej głowie, pielęgnuj je. Niech rośnie, rozwija się i kwitnie, a wraz z tą myślą niech rośnie, rozwija się i pięknieje Twój głos.

Podziel się

Zobacz więcej

Moje socialmedia